W Bieszczadach

Quady, Jachty i inne atrakcje

Atrakcje

Witamy w

Restauracji Szeptucha

Restauracja

Pensjonat Szeptucha

W Polańczyku

Rezerwacja noclegu

Atrakcje

Planując swój wypoczynek i nocleg w Bieszczadach nie wiesz co i gdzie robić? Przed wyjazdem lub w trakcie zastanawiasz się w jaki sposób spędzić swój urlop aby wrócić do domu wypoczęty i zadowolony? Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zachęcając do bardziej aktywnego wypoczynku polecamy odrobinę adrenaliny. Dla miłośników obcowania z naturą w otoczeniu bezkresu łąk i lasów polecamy wycieczki piesze, konne czy też rowerowe.

Odkrywajcie z Szeptuchą bieszczadzką krainę.

Paintball

Paintball

Paintball to niewątpliwie wspaniała zabawa, która pobudzi Twoją kreatywność i umiejętność szybkiego reagowania. Sprawdzisz również swoje zdolności pracy w grupie co pozwoli dostrzec całkiem to nowe oblicze współuczestnika zabawy. Ubrani w odzież ochronną pozwolimy Wam na beztroską zabawę z przyjaciółmi. A może konkurs strzelania na czas? Podejmiecie takie wyzwanie?

Loty szybowcem

Loty szybowcem

Loty szybowcem zapierające widoki z lotu ptaka. Bieszczadzkie krajobrazy z tej perspektywy robią niesamowite wrażenie. Loty widokowe są jedną z największych i niewątpliwie najciekawszych atrakcji, którą Wam polecamy. Roztaczająca się panorama bieszczadzkich pasm urzeka swoim pięknem. Takie widoki zapamiętacie na zawsze. Zabierzcie ze sobą aparat by uwiecznić te chwile.

Jazda konna

Jazda konna

Cóż może być przyjemniejszego od podziwiania uroków bieszczadzkich terenów z grzbietu konia. Piękne doliny, rozległe łąki oraz lasy z wytyczonymi szlakami turystycznymi dają szereg możliwości jeździeckich. Z tej jakże innej perspektywy końskiego grzbietu, można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Zabierzemy Was w odległe zakątki na poszukiwanie leśnej zwierzyny.

Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe

Poznaj czarujący Lwów. Zabierzemy Was na sentymentalną wycieczkę do krainy naszych przodków. Wspaniałe zabytki, liczne muzea skanseny czy cmentarze pokazują obraz historii oddając klimat tego pięknego miasta. Pokażemy Wam również odległe od centrum uliczki te zapomniane, kryjące w sobie ciekawe miejsca owiane legendami. Będziemy podziwiać wspaniałą architekturę wzniosłych budynków oraz rozkoszować się słynną już „kawą po lwowsku” w klimatycznych kawiarenkach. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą paszportów aby móc wjechać na teren Ukrainy.

Rejs statkiem

Rejs statkiem

Rejs statkiem po Zalewie Solińskim to kolejna propozycja do listy wodnych atrakcji turystycznych w Bieszczadach. Ciężko jest sobie wyobrazić wycieczkę w Bieszczady bez możliwości obejrzenia brzegów jeziora z pokładu statku. Doskonale wyposażone jednostki pływające zabiorą Was na kilku godzinny rejs pokonując kilometry wodnej trasy. Statki wyposażone dodatkowo w urządzenia nagłaśniające, z których to rozbrzmiewa głos kapitana opowiadającego ciekawą historię powstania jeziora oraz zapory wodnej. Zapytajcie Kapitana o wodnego potwora, czy spotkał go już kiedyś?

Spływy pontonowe

Spływy pontonowe

Spływy pontonowe to sama przyjemność i beztroskie chwile. Rzeka San i jej spokojne wody dostarczą Wam mnóstwo pozytywnych wrażeń. W otoczeniu zieleni lasów zabierzemy Was na niecodzienną wyprawę malowniczymi zakolami tej górskiej rzeki. Czyż to nie sama przyjemność usłyszeć śpiew ptaków i zobaczyć je w naturalnym środowisku? Po trasie spotkacie bociana czarnego, czaplę szarą dzikie kaczki oraz wiele innych nadbrzeżnych mieszkańców. A może przywita się z Wami król rzeki bóbr i pokaże swoje żeremia?